Zapraszamy na spektakl „(HashTak) Witkacy”

Drodzy Mieszkańcy!

Miejski Ośrodek Animacji Kultury oraz grupa aktorów Spider Demon Massacre zapraszają na spektakl „(HashTak) Witkacy”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę - 6 września, o godzinie 20.30 na Cyplu w Wasilkowie.

„(HashTak) Witkacy” to autorski projekt Patryka Ołdziejewskiego współtworzony przy wsparciu grupy Spider Demon Massacre, realizowany na podstawie tekstu „Narkotyki” Stanisława Ignacego Witkiewicza, dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku dla młodych twórców.

Spider Demon Massacre to grupa składająca się z aktorów podejmujących próbę muzykowania i oddziaływania na pokładach emocjonalnych ludzi zdeterminowanych szarzyzną codzienności. Witkacy opisał w swoim dziele psychiczne skutki narkotyków i idących z nimi w parze nałogów, natomiast my pragniemy zgłębić psychikę i dojść do fizyczności oddziaływania wyniszczających substancji. W dzisiejszym świecie, substancje odurzające to ogromny problem i nie możemy przechodzić obok niego obojętnie. Zatem spotkajmy się i razem przeżyjmy coś, co pozwoli nam parę minut dłużej żyć na tej ziemi.

Obsada:
Spider Demon Massacre:
Magdalena Dąbrowska (aktorka Białostockiego Teatru Lalek),
Kamila Wróbel-Malec,
Dawid Malec (aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku),
Patryk Ołdziejewski (aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku).

Realizatorzy:
Adaptacja, reżyseria, muzyka, scenografia
Patryk Ołdziejewski
Kostiumy
Elżbieta Wysocka
Choreografia
Magdalena Dąbrowska
Charakteryzacja
Arleta Rewicka-Flasza
Organizacja, produkcja spektaklu w plenerze
Paweł Żuk

 

Zapraszamy na spektakl „(HashTak) Witkacy”

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie