Wasilkowski Dzień Kobiet

wasilkowski dzień kobiet.jpg

Już w najbliższy piątek 8 marca 2024 r. z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie z gminy Wasilków na drugą edycję Wasilkowskiego Dnia Kobiet.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Przedszkole "Słoneczne" w Wasilkowie przy ul. Polnej 1/4 C w Wasilkowie.

W ramach wydarzenia zaplanowane są:

  • Gala Wasilkowskich Kobiet - Święto Kobiet to idealny dzień na podkreślenie wartości jaką niosą za sobą kobiety w codziennym życiu. W tym roku odbędzie się plebiscyt najwspanialszych kobiet z gminy Wasilków! Lista wybranych osób jest tajna, zatem zachęcamy do przybycia i sprawdzenia, czy to właśnie Ciebie dotyczy to wyróżnienie.
  • Pokaz tańca orientalnego - dzięki grupie ze Studia Tańca Feniks w Białymstoku, prowadzonej pod czujnym okiem uzdolnionej trenerki tańca orientalnego - Katarzyny Dudy-Charko, będzie można poczuć kobiecego ducha orientu. Obiecujemy niezapomniane wrażenia!
  • Koncert "Świat na różowo" – znamy już szczegóły i z pewnością możemy stwierdzić, że występ utalentowanej Alicji Grabowskiej wraz z Zespołem, w skład którego wchodzą twórczy muzycy: Rafał Grabowski (akordeon), Marek Ławreszuk (skrzypce), Mateusz Bakun (kontrabas), zapowiada się obiecująco!

Ponadto: na każdą uczestniczkę będzie czekał upominek!

Wstęp jest wolny i bezpłatny!

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia, gdzie publikowane są najnowsze aktualizacje dotyczące Wasilkowskiego Dnia Kobiet:

https://www.facebook.com/events/775192881123012?ref=newsfeed

________________________________

Dziękujemy za zaangażowanie w organizację:

  • Koło Gospodyń Miejskich w Wasilkowie
  • Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie
  • Przedszkole "Słoneczne" w Wasilkowie

 

plakat dzień kobiet.jpg

 

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie