Uroczysta premiera filmów z serii „Żadne Miasto, żadna Gmina nie ma tego co ma Wasilków”

miniaTURA HGSHSF.jpg

Drodzy Mieszkańcy! Mamy dla Was świetną propozycję na sobotnie popołudnie 2 marca! O godzinie 17.00 w sali widowiskowej Przedszkola „Słonecznego” przy ul. Polnej ¼ C w Wasilkowie odbędzie się uroczysta premiera filmów z serii „Żadne Miasto, żadna Gmina nie ma tego co ma Wasilków”.

Jesteśmy pewni, że filmy się Wam spodobają. Jest to dziewięć kilkuminutowych produkcji, w których kontynuujemy tezę postawioną w słynnej "Piosence Wasilkowskiej" Krzysztofa Kiziewicza, że największym bogactwem gminy Wasilków są Mieszkańcy!

Produkcje powstały dzięki zaangażowaniu naszych Mieszkańców, którzy stali się aktorami i opowiedzieli swoje historie. To filmy o Was, dla Was, tworzone z pasją i oddaniem, aby pokazać, jak wyjątkowi jesteście! Przed nami magiczny wieczór!

Zapraszamy na premierę wszystkich Mieszkańców gminy! W szczególny sposób zapraszamy tych, którzy uczestniczyli przy powstawaniu filmów!

Realizacja filmów jest jednym z elementów projektu: „Promocja obszaru LGD Puszcza Knyszyńska ukazująca walory kulturowe, przyrodnicze, historyczne i społeczne gminy Wasilków”, realizowanego dzięki dofinansowaniu pozyskanemu ze środków UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

#PiosenkaWasilkowska #Wasilków #wasilkówgmina #PuszczaKnyszyńska #Podlasie

 

Produkcja: SilverFox.pl Agencja Marketingowa

- Partner Karty Wasilkowianina

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie