Ogólnopolski Dzień Seniora

OGÓLNOPOLSKI  dzień seniora plakat.png

 14 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora !

Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia Wszystkim mieszkańcom gminy Wasilków, którzy właśnie doświadczają tej pięknej jesieni życia. Dziękujemy za Wasz wkład w rozwój naszego regionu, za zaangażowanie, wszystkie pomysły i działania. Cieszymy się na każdy wspólny projekt, ponieważ właśnie to doświadczenie, którym dysponujecie często stanowi wartościowy wkład w zadaniach realizowanych przez gminę!

W ramach podziękowania za zaangażowanie w rozwój gminy pragniemy zaprosić wszystkich Seniorów do udziału w szeregu działań realizowanych obecnie specjalnie dla Was:

  • Zapraszamy wszystkich Seniorów gminy Wasilków na wspólne spędzenie czasu, czyli na III Wasilkowski Dzień Seniora, który odbędzie się 18 listopada 2023 r. (już w tą sobotę) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej im. Zygmunta Augusta przy ul. Polnej 4/1 w Wasilkowie. Natomiast już w niedzielę 19 listopada 2023 r. zapraszamy na godzinę 16:00 do udziału w koncercie „Radość najpiękniejszych lat”, który odbędzie się w Sali widowiskowej Przedszkola Słonecznego. Szczegółowy program znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/MOAKwWasilkowie/posts/pfbid0qZg3A8YvqZwVark7A7w5qkSYWweZtZzAspNsWsH3aDHYqbW2BuqpdqjRhgqfXGUFl

 

  • Macie pomysły w jaki sposób gmina mogłaby usprawnić Wasze codzienne życie? Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym skierowanym do seniorów gminy Wasilków. Zależy nam na Waszej opinii dotyczącej działania naszej gminy.Szczegółowy opis badania oraz ankieta w wersji elektronicznej, którą można wypełnić do 27 listopada 2023 r., znajduje się pod linkiem: https://twojwasilkow.pl/pl-PL/projects/badanie-potrzeb-seniorow-z-gminy-wasilkow-ankieta . Ankietę w wersji papierowej możecie Państwo uzupełnić w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wasilkowie, a także u Sołtysów wsi – do 24 listopada 2023 r.

 

  • Już w najbliższym czasie, będzie dostępny dla Seniorów gminy Wasilków informator „Wasilkowscy Seniorzy w Centrum Uwagi”.

 

  • Ponadto przypominamy, że trwają intensywne prace budowlano-wykończeniowe budynku Centrum Aktywności Seniora w Wasilkowie przy ul. Białostockiej. Już w roku 2024 będą mogli Państwo korzystać z nowoczesnej infrastruktury dostosowanej do potrzeb osób starszych.

 

Mamy nadzieję, że miejsce, które wybrali Państwo, na przeżycie swoich najpiękniejszych lat, czyli miasto i gmina Wasilków dzięki wszystkim naszym działaniom, będzie najlepszym z możliwych!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie