Bezpłatne szkolenia z zakresu umiejętności cyfrowych

Ilustracja do artykułu e-mocni (Kopiowanie).jpg

W jaki sposób korzystać z bankowości elektronicznej? Jak zapisać się przez internet do lekarza? Co zrobić, by zadbać o prywatność naszą i bliskich w sieci? Co napisać w CV, by dostać dobrą pracę? To przykładowe tematy bezpłatnych szkoleń, z których mogą skorzystać mieszkańcy Wasilkowa.

Szkolenia organizuje Miejska Biblioteka Publiczna. Każda osoba może skorzystać z takich szkoleń, których najbardziej potrzebuje. Obecnie do wyboru jest blisko 20 tematów w różnych obszarach.

10 października 2019 r. godz. 17.00 - Tworzenie zasobów cyfrowych

14 października 2019 r. godz. 16.00 - Zdrowy tryb życia

Szkolenia są przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia. Są bezpłatne. Odbywają się w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Informacje o szkoleniach:

Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie, ul. Białostocka 19, tel. 857185232

facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wasilkowie

Projekt „e-Mocni” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Za jego wdrożenie odpowiada partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (partner wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie