Wasilkowski Unicell pomaga Pogotowiu Opiekuńczemu „Opoka” w Wasilkowie organizując niezwykłą akcję charytatywną

Chalk it Magic it (3).jpg

Wasilkowski Unicell pomaga Pogotowiu Opiekuńczemu „Opoka” w Wasilkowie organizując niezwykłą akcję charytatywną

W dniach 14-15 września 2023 r. w malowniczym „Ziołowym Zakątku” w Korycinach, na Podlasiu odbył się projekt „Chalk-it, Magic-It”. Wydarzenie to było połączeniem akcji charytatywnej z promocją Podlasia i lokalnej marki Luxdecor.

Kluczowym celem tego wydarzenia było wsparcie podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego „Opoka” w Wasilkowie poprzez dostarczenie artykułów szkolnych i plastycznych na zbliżający się rok szkolny.

Ziołowy Zakątek w Korycinach stał się miejscem , gdzie przyjechało 20 influencerów z różnych zakątków Polski. Każdy z nich przybył z jednym celem - pomóc i doświadczyć niezapomnianych chwil w sercu Podlasia. Bilet wstępu do tego tajemniczego świata stanowiła wyprawka szkolna dla dzieci, dzięki czemu uczestnicy mieli okazję w pełni zaangażować się w charytatywny cel wydarzenia.

Kluczowym momentem wydarzenia było tworzenie własnego koloru z palety barw farb Chalk-it LuxDecor. Następnie każdy z influencerów miał za zadanie pomalować skrzynkę, która później została wypełniona po brzegi słodkościami przez firmę Unicell. Każda skrzynka oddawała unikalny charakter twórcy. Piękne, kolorowe, wypełnione łakociami szkatułki wraz z artykułami szkolnymi zostały przekazane dyrektorce placówki następnego dnia.

Ogromne wzruszenie i wdzięczność ze strony poodopiecznym Pogotowia pokazało, jak wartościowa była to akcja. Wydarzenie w Korycinach pokazało, że połączenie pasji, kreatywności, chęci pomocy może przynieść niesamowite efekty i przede wszystkim - radość w sercach najmłodszych.

Zaangażowanie zarówno organizatorów – producenta farb kredowych Chalk-it LuxDecor, jak i uczestników było kluczem do sukcesu tego wyjątkowego eventu. Wszyscy włożyli ogrom pracy, pasji i serca, co przekładało się na niezapomniane chwile i atmosferę pełną pozytywnej energii.

Organizatorzy wydarzenia serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za ich czas, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy.

Podziękowania także dla Burmistrza Wasilkowa, Adriana Łuckiewicza, za objęcie imprezy patronatem honorowym.

 


 Chalk it Magic it (10).jpg

Chalk it Magic it (10).jpg

Chalk it Magic it (10).jpg

Chalk it Magic it (10).jpg

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie