II edycja Konferencji Gmina jest kobietą

rozpoczęcie warsztatów zielarskich pn. zielone złoto zielarza.jpg

Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich przypada na 15 października. To ważne święto, które ma na celu podkreślenie kluczowej roli kobiet w rozwoju obszarów  wiejskich, ale też docenienie ich wkładu w życie rodzinne i społeczne.

Z tej okazji dla mieszkanek gminy Wasilków 14.10.2023 r. (sobota) zorganizowana została, już druga edycja konferencji pt. Gmina jest kobietą. 

Takie wydarzenie, to okazja nie tylko do integracji i wspólnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim to chwila dla samej siebie.

Tegoroczne spotkanie obfitowało w szereg ciekawych tematycznie prelekcji z zakresu zdrowia fizycznego, ale również była to okazja do wzięcia udziału w warsztatach zielarskich, po których każda z Pań otrzymała naturalny krem do ciała z pokrzywy! 

Dziękujemy wszystkim prelegentkom za pełne wiedzy i inspiracji wykłady, a także uczestniczkom za czynny udział i dyskusje.

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania zagoszczą w przestrzeni publicznej każdej gminy, ponieważ Gmina jest kobietą! 

Złożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpg

Złożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgDominika Jocz-Lenkiwicz składa podziękowania za wykład Ewie Jabłońskiej-Grzelak.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpg

Złożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpgZłożenie podziękowań za wykład i warsztaty Jolancie Puczel.jpg

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie