Uroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie0.jpg
UE rpo.jpg3 października 2022 r. miało miejsce uroczyste otwarcie Przedszkola Słonecznego przy ul. Polnej 1/4c w Wasilkowie.
Budynek przeszedł przebudowę wraz z rozbudową, został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zyskał piękną salę widowiskową wraz z niezbędnym wyposażeniem. Nowe sale, nowa kuchnia, korytarze i dobudowane całe skrzydło budynku - to wszystko pozwala odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców w zakresie zapewnienia wychowania przedszkolnego. Dzięki tej inwestycji po raz pierwszy od wielu lat wszystkie dzieci, które wzięły udział w rekrutacji, zostały przyjęte do przedszkola.

"Jestem dumny z tego przedsięwzięcia, które jest efektem pracy zespołowej i zaangażowania wielu osób. Dlatego pragnę podziękować Paniom Dyrektor, a także wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, Przedszkola Słonecznego, Zakładu Gospodarki Komunalnej i innych jednostek gminnych, którzy pomagali przy realizacji tej inwestycji. Od podjęcia decyzji o jego wykonaniu aż do dziś minęło blisko 4 lata - to pokazuje, jak wiele pracy trzeba było włożyć w pozyskanie dofinansowania, wykonanie dokumentacji, czy sam proces budowy." - mówił Adrian Łuckiewicz Burmistrz Wasilkowa.
Ale to nie koniec dobrych wieści, a dopiero początek. Aktualnie Przedszkole Słoneczne realizuje projekt z dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki czemu zapewnione zostaną liczne zajęcia rozwojowe dla najmłodszych oraz podnoszenie kwalifikacji naszej kadry pedagogicznej.
Niech Przedszkole Słoneczne - które dziś obchodzi swoje święto 10-lecia nadania nazwy - służy kolejnym pokoleniom młodych wasilkowian!Uroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpgUroczyste otwarcie zmodernizowanego Przedszkola Słonecznego w Wasikowie 10.jpg
facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie