PKP PLK tworzy nowe warianty Północnej Kolejowej Obwodnicy Białegostoku

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. informuje, że w związku z konsultacjami społecznymi dotyczącymi „Budowy Północnej, Kolejowej Obwodnicy Białegostoku” przystąpiła do przygotowania dodatkowych wariantów przebiegu północnej obwodnicy kolejowej. Nie będą one jednak gotowe na czas zaplanowanego spotkania w Wasilkowie dnia 7 października 2019 r., pomimo to zaplanowane spotkanie odbędzie się.

Burmistrz Wasilkowa informuje, że pomimo braku obecności przedstawicieli PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ w wyznaczonym wcześniej terminie: 7.10.2019 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej przy ul. Polnej ¼ A w Wasilkowie na dużej sali gimnastycznej. Podczas spotkania będzie można składać wnioski, które zostaną przekazane PKP. Zapraszamy mieszkańców do wspólnej, konstruktywnej rozmowy.
Poniżej znajdują się linki do strony, na której można obejrzeć 4 dotychczas opracowane warianty przebiegu Północnej Kolejowej Obwodnicy Białegostoku. Przed planowanym spotkaniem, osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z proponowanymi wariantami:

http://oc.plk-sa.pl/index.php/s/ynXjRFG2t1xiHdR

Hasło do zalogowania: SWPOB

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie