Od 15 lutego możesz zgłosić udział w szóstej edycji loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”

www.jpg

15 lutego 2024 r. wystartowała szósta edycja loterii PIT-owej  „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”

W loterii mogą uczestniczyć mieszkańcy, którzy rozliczyli podatek w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku, wskazując w deklaracji PIT za rok 2023 miejsce zamieszkania w naszej gminie. Udział w loterii można zgłosić poprzez stronę www.pitwwasilkowie.pl

Do wygrania jest aż 50 atrakcyjnych nagród!

 

JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?

Do wygrania jest aż 30 rowerów górskich. Dodatkowo czekają na Was: klimatyzator ścienny z usługą montażu od firmy Klimka (x1), wyciskarka Kuvings (x1), smartfony (x7),  smartwatche (x6)  blendery (x5). Klimatyzator i wyciskarka zostały ufundowane przez zewnętrzne firmy, które mają swoją siedzibę w gminie Wasilków.

 

ZAMELDOWANI MIESZKAŃCY MAJĄ WIĘKSZE SZANSE NA WYGRANĄ

Warunkiem zgłoszenia udziału jest wskazanie w deklaracji PIT za rok 2023 miejsca zamieszkania w gminie Wasilków i wypełnienie krótkiego zgłoszenia na stronie www.pitwwasilkowie.pl Taki mieszkaniec będzie miał 1 los w loterii. Jeśli jesteś zameldowany w naszej gminie, wpisz na stronie internetowej adres zameldowania – będziesz miał wtedy 2 losy w loterii i większe szanse na wygraną.

 

JAKI JEST CEL LOTERII?

Głównym celem loterii jest powiększenie dochodów podatkowych gminy. Wpływy z podatków dochodowych to najistotniejsza część budżetu gminy. 38% podatku dochodowego PIT trafia do budżetu gminy, w której mieszkamy pod warunkiem, że w deklaracji wskażemy miejsce zamieszkania w tej gminie. Dzięki wpływom z podatków gmina ma środki na rozwój i realizację lokalnych inwestycji.

 

Udział w loterii możesz zgłosić do 5 maja. Losowanie nagród odbędzie się 8 maja. Zapraszamy do udziału. Warto spróbować szczęścia!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie