Nabór wniosków w ramach projektu „Bon antywirusowy” - wsparcie dla przedsiębiorców

Ilustracja do artykułu bon min fhafga ffffff.jpg

Przedsiębiorco z Gminy Wasilków, możesz otrzymać wsparcie z tytułu wystąpienia pandemii wirusa SARS-CoV-2 oraz problemów i barier utrudniających dalsze funkcjonowanie.

Od dzisiaj (8 czerwca) rozpoczyna się nabór wniosków w ramach projektu „Bon antywirusowy”. Bon (grant) mogą otrzymać mikro, mali lub średni przedsiębiorcy mający siedzibę lub prowadzący działalność gospodarczą co najmniej od 1 stycznia 2019 roku na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (Wasilków, a także: Białystok, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Supraśl, Turośń Kościelna i Zabłudów).

Granty są powierzane na realizację projektów polegających na wprowadzeniu w przedsiębiorstwie zmian produktowych, procesowych, technologicznych lub organizacyjnych, w związku z dostosowaniem przedsiębiorstwa do działalności w czasie zagrożenia epidemicznego, epidemii, reżimu sanitarnego oraz szczególnych uwarunkowań rynkowych, z tym związanych.

Wartość grantu na wsparcie jednego projektu nie może przekroczyć 100 000,00 zł oraz 90% wartości kwalifikowalnych wydatków poniesionych w ramach projektu. Jeden przedsiębiorca może otrzymać jeden grant.
Wnioski będą przyjmowane maksymalnie do 30 października br. w Biurze Projektu w Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku (operator bonów) od godz. 8:00 przy ul. Spółdzielczej 8, lok.404 (III piętro).

Wszelkie informacje na temat zasad naboru wniosków,
regulaminu powierzania grantów, zasad kwalifikowalności itp. znajdują się na stronie projektu: http://bonantywirusowy.pl/
oraz udzielane są telefonicznie bądź mailowo przez personel merytoryczny Projektu – kontakt: http://bonantywirusowy.pl/#kontakt

Zachęcamy do aplikowania przedsiębiorców z Gminy Wasilków.

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie