Jeśli złożyłeś deklarację PIT za 2023 rok i wskazałeś w niej miejsce zamieszkania w gminie Wasilków - zgłoś udział w Loterii PIT-owej

PIT - deklaracja - grafika.jpg

Jeśli złożyłeś deklarację PIT za 2023 rok w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku i wskazałeś w niej miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków - zgłoś udział w Loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!” Do wygrania jest 50 atrakcyjnych nagród!

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku warunkiem zgłoszenia udziału w loterii jest wskazanie w deklaracji PIT za rok ubiegły miejsca zamieszkania w gminie Wasilków i wypełnienie krótkiego zgłoszenia na stronie www.pitwwasilkowie.pl. Taki mieszkaniec będzie miał 1 los w loterii.

Zamelduj się w gminie Wasilków (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) i zdobądź 2-gi los w loterii PIT-owej. Każdy zameldowany na pobyt stały mieszkaniec otrzyma 2-gi los, czym zwiększy swoje szanse na wygraną. Adres zameldowania w gminie w takim przypadku również trzeba podać w zgłoszeniu na naszej stronie internetowej ‎ www.pitwwasilkowie.pl

Miej realny wpływ na rozwój swojej okolicy!

Czy wiesz, że aż 38% naszego podatku dochodowego PIT trafia do budżetu gminy, w której mieszkamy pod warunkiem, że w deklaracji wskażemy miejsce zamieszkania w tej gminie. Dzięki wpływom z naszych podatków gmina ma środki na rozwój i realizację lokalnych inwestycji.

 

Udział w loterii można zgłaszać do 5 maja 2024 r. Losowanie nagród odbędzie się 8 maja.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie