Projekcja filmu - Planeta Singli - w Wasilkowie

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie zaprasza na film „Planeta Singli” - już 13 stycznia (piątek) o godz. 18.30 w Gimnazjum w Wasilkowie (ul. Mickiewicza 2). Po projekcji tradycyjnie już odbędzie się prelekcja i dyskusja, którą poprowadzi Adam Radziszewski z Podlaskiej Akademii Kultury.

O filmie:

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez Internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. 

Tym razem Organizatorzy proponują Państwu komedię pełną humoru i wzruszeń wraz z małą niespodzianką. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale jak zawsze liczba miejsc jest ograniczona.

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie