Rozstrzygnięcie Konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu plastycznego
na najpiękniejszą kartkę świąteczną, pt. „Symbole i zwyczaje wigilijne”.

 

Otrzymaliśmy łącznie ponad 300 prac w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów, makaronów, ścinków gazet, waty, nitek a nawet patyczków do uszu …) przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne. Ulubione symbole to: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki. Dnia 25 listopada br. zebrała się komisja, która oceniła kartki i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie gdyż wszystkie prace są wyjątkowe.

Konkurs adresowany był do dzieci w czterech kategoriach wiekowych. Przedstawiamy pełną listę zwycięzców:

1) przedszkola i klasy „Zero”: Urszula Świetlicka Przedszkole „Tekakwita” w Wasilkowie, Julia Szaniawska Przedszkole „Wesołe Robaczki” w Wasilkowie, Martyna Caban Przedszkole "Słoneczne" w Wasilkowie.

2) klasy I-II: Kacper Jasiukiewicz kl. II SP w Sochoniach, Dominik Strociak kl. II SP w Sochoniach, Mateusz Sacharczuk kl. II SP w Wasilkowie.

3) klasy III-IV: Karolina Frąc kl. III SP w Studziankach, Kamil Kalicki kl. III SP w Studziankach, Kacper Laszewski kl. III SP w Wasilkowie.

4) klasy V-VI: Gracjan Rurewicz kl. VI SP w Wasilkowie, Martyna Olszewska kl. VI SP w Wasilkowie, Amelia Sochoń kl. V SP w Wasilkowie.

W imieniu Burmistrza dziękujemy wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie. Dziękujemy też nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.

Autorzy zwycięskich prac otrzymają gratulacje oraz nagrody z rąk Burmistrza Wasilkowa Mirosława Bielawskiego.
Zapraszamy dnia 1 grudnia br. o godz. 10.00 wraz z opiekunami do Urzędu (sala konferencyjna na parterze).

Nagrodami w kategoriach klas I-VI są vouchery - godzinne wejście na podniebną zabawę do STREFY WYSOKICH LOTÓW w Białymstoku. 

Nagrody dla naszych zdolnych przedszkolaków natomiast - piękne wydanie Baśni w twardych okładkach ufundowała Biblioteka Publiczna w Wasilkowie.

W imieniu Burmistrza serdecznie dziękujemy sponsorom!

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie