Dziś Burmistrz gościł dzieci, których prace zwyciężyły w Konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym (1 grudnia) Burmistrz Wasilkowa Mirosław Bielawski przyjął wspaniałych Gości – zwycięzców w Konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną, pt. „Symbole i zwyczaje wigilijne”. Goście są wyjątkowi gdyż bardzo utalentowani plastycznie. Ich kartki zostały wybrane przez komisję spośród ponad 300-stu innych również pięknych zgłoszonych prac. Niewątpliwie rosną nam prawdziwi artyści.

Burmistrz zaprosił na spotkanie Komendanta Komisariatu w Wasilkowie, P. Kamila Tomaszczuka, który korzystając z okazji przekazał dzieciom odblaski oraz wiedzę na temat konieczności ich używania. Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem i wzorowo odpowiadały na zadawane pytania.

Nasi zwycięzcy otrzymali z rąk Burmistrza gratulacje oraz nagrody.

Nagrodami w kategoriach klas I-VI są vouchery - godzinne wejście na podniebną zabawę do STREFY WYSOKICH LOTÓW w Białymstoku. Nagrody dla naszych zdolnych przedszkolaków natomiast - piękne wydanie Baśni w twardych okładkach ufundowała Biblioteka Publiczna w Wasilkowie. Poczęstunek dla dzieci ufundował sklep Chorten Deli-Pamex Plus, mieszczący się przy ul. Grodzieńskiej w Wasilkowie.

W imieniu Burmistrza serdecznie dziękujemy sponsorom.W imieniu Burmistrza raz jeszcze dziękujemy wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie.
Dziękujemy też nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie