Bożonarodzeniowy Jarmark z Mikołajem

Wczoraj (niedziela, 9 grudnia 2018 r.) na placu przy cerkwi w Wasilkowie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, któremu towarzyszyło moc atrakcji. Do kupienia były m.in. swojskie produkty, kolorowe ozdoby i stroiki świąteczne, piękne rękodzieła w bożonarodzeniowym klimacie, smakołyki, zabawki oraz choinki. Można było też skosztować ciepłych gofrów i innych przekąsek.

Największą atrakcją wczorajszego wydarzenia był niewątpliwie przyjazd św. Mikołaja. Został bardzo ciepło powitany przez dzieci, które natychmiast ruszyły przekazać mu swoje listy i zrobić zdjęcie pamiątkowe. Na najmłodszych czekały konkursy i zabawy prowadzone przez animatorkę. Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz w towarzystwie śnieżynek rozdał mieszkańcom czapki mikołajkowe.  

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych atmosfera była radosna i prawdziwie świąteczna. Dziękujemy głównemu organizatorowi stowarzyszeniu "Kreatywny Wasilków". Dziękujemy też za ogromną pomoc Miejskiemu Ośrodkowi Animacji Kultury w Wasilkowie oraz mieszkańcom i wszystkim uczestnikom wydarzenia.

(Zdjęcia: J Skowrońska/ UM w Wasilkowie)

 

 

 

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie