Podlaskie Ślady – konkurs fotograficzny dla seniorów

Zachwyciło Cię jakieś miejsce? Poznałeś wyjątkowego człowieka? Widziałeś niezwykłe wydarzenie kulturalne? Utrwaliłeś to na fotografii i chcesz podzielić się tym zachwytem z nami? Zostawić jakiś ślad?  Weź udział w konkursie fotograficznym skierowanym do osób 50+. Czekamy na Twoje zdjęcia.

Wszystkiego o podstawach fotografowania wraz z poradami dla uczestników konkursu dowiesz się 22 marca (w piątek) w godzinach 11.00-13.00 podczas seminarium prowadzonego przez eksperta - Michała Hellera, przewodniczącego kapituły konkursowej. Otwarte dla wszystkich zainteresowanych seminarium odbędzie się w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 3. Przyjdź koniecznie!

Organizatorami Konkursu "Podlaskie Ślady - człowiek, miejsce, kultura ” są Podlaska Redakcja Seniora i Stowarzyszenie Szukamy Polski. Główna idea konkursu to prezentacja walorów naszego regionu ze szczególnym uwzględnieniem kultury, związanej nierozerwalnie z przyrodą oraz prezentacja wyjątkowych ludzi zamieszkujących województwo podlaskie. Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie.

Wyboru laureatów dokona kapituła konkursowa w składzie*:
- Michał Heller, artysta fotografik, przewodniczący kapituły konkursowej;
- Grzegorz Dąbrowski, artysta fotografik, członek kapituły konkursowej;
- Anna Mierzyńska, dziennikarka specjalizująca się w mediach społecznościowych, fotografka z zamiłowania, członkini kapituły konkursowej;
- Jolanta Wołągiewicz – reprezentująca Stowarzyszenie Szukamy Polski, koordynatorka projektu, członek kapituły.
- Janina Żarnowska  z Podlaską Redakcję Seniora, sekretarz kapituły

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne, nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie podczas V Podlaskiego Forum Osób Starszych w listopadzie 2019 r.

Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2019 r. Regulamin i karta zgłoszeniowa są do pobrania na stronie: www.podlaskisenior.pl

Dodatkowe informacje będzie można uzyskać drogą elektroniczną, e-mail konkursowy to: podlaskiseniorfoto@gmail.com

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich podlaskich seniorów! Czekamy na Wasze fotografie. Zostawmy po sobie ślad.

 

Podlaskie Ślady – konkurs fotograficzny dla seniorów

Podlaskie Ślady – konkurs fotograficzny dla seniorów

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie