Wtorki Kolarskie o Puchar Burmistrza Wasilkowa - etap I

Wczoraj (1 sierpnia) miłośnicy dwóch kółek spotkali się na boisku przy Szkole Podstawowej w Wasilkowie podczas inauguracyjnego wyścigu kolarskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa. Dziewczęta i chłopcy dzielnie walczyli o miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. W każdej kategorii przyznano I-III miejsce, za zajęcie którego Burmistrz wręczył specjalne Dyplomy. Wszyscy uczestnicy wyścigu otrzymali Dyplomy za udział, co również jest nie lada wyczynem zważywszy na niezwykle upalną pogodę.

Wyniki wyścigi - etap I – 1.08.2017 r.

WTORKI KOLARSKIE składają się z pojedynczych serii rozgrywanych w każdy wtorek w sierpniu i wrześniu, zawsze o godz. 17.00. Przed nami jeszcze 7 etapów. Każdy ma szansę zdobyć największą ilość punktów i wygrać Puchar Burmistrza Wasilkowa. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież z Wasilkowa i okolic. Kolejny wyścig już 8 sierpnia!

Zapisy odbywają się bezpośrednio przed zawodami. Każdy uczestnik musi złożyć deklarację uczestnictwa, w której zawarte będzie oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zawodach. Można też wypełnić właściwy formularz wcześniej i przynieść go na zawody:

Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału  we Wtorkach Kolarskich o Puchar Burmistrza Wasilkowa>>

Regulamin zawodów jest dodtępny do pobrania w załączniku u dołu strony>>

W imieniu Burmistrza Wasilkowa Mirosława Bielawskiego gratulujemy raz jeszcze zwycięzcom wyścigu
oraz dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za udział.
Dziękujemy też rodzicom i opiekunom za obecność i wsparcie jakie dają swoim dzielnym pociechom.

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie