Sukcesy trenera i zawodników z Wasilkowa w tenisie stołowym

Podczas ceremonii otwarcia 29. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, która miałą miejsce 7-9 kwiatnia br. w hali sportowej ZSR CKP w Białymstoku, zostały przekazane srebrne i złote odznaki Polskiego Związku Tenisa Stołowego najbardziej zasłużonym przedstawicielom tenisa stołowego w naszym województwie.

W ogromną przyjemnością informujemy, że trener naszych zawodników Pan Eugeniusz Zawadzki
otrzymał złotą odznakę za wieloletnią pracę na rzecz promocji i rozwoju tenisa stołowego w regionie.

Ostatnie wyniki naszych zawodników są tego potwierdzeniem:

• 21 marca w Grajewie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym na rok szk. 2016/2017. Spośród 24 najlepszych tenisistów na Podlasiu mistrzem został Michał Łukaszewicz, który wygrał wszystkie pojedynki, a drugi z naszych reprezentantów Jakub Misijuk został sklasyfikowany na miejscu 9-12.

• 26 marca w Białobrzegach rozegrano Turniej Tenisa Stołowego z cyklu TOP – 8. W kat. młodzik startowało 7 zawodników grając każdy z każdym. Pierwsze miejsce wywalczył Michał Łukaszewicz wygrywając wszystkie pojedynki, a przegrywając jednego seta.
  • 2 kwietnia odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików i Juniorów w Grajewie. W kat. młodzików startowali dwaj uczniowie Szkoły Podstawowej w Wasilkowie Michał Łukaszewicz i Jakub Misijuk. W grach pojedynczych na 24 startujących zawodników Michał Łukaszewicz wywalczył I miejsce i awans do Mistrzostw Polski, a Jakub Misijuk zajął 5-6 miejsce. Obaj startując jako drużyna wywalczyli I miejsce (na 10 startujących zespołów), natomiast występując w „grze podwójnej młodzików” wywalczyli II miejsce (na 11 par).