Sukcesy naszych zawodników podczas XXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Halowego w Castingu

W dniach 23 – 24 marca w Busku Zdroju rozegrano XXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY W CASTINGU.  W zawodach uczestniczyła czołówka polskich i czeskich wędkarzy rzutowych. W sumie startowało 73 zawodników. Okręg PZW Białystok reprezentowało 6-ciu zawodników, w tym 3-ch z Wasilkowa. Zawodnicy rozgrywali trójbój rzutowy plus mucha cel.

Z przyjemnością informujemy, że nasza zawodniczka Korneli Halicka zajęła I miejsce w kategorii kobiet natomiast Filip Świetlicki III miejsce w kat. kadet. Debiutująca w zawodach tej rangi Kamila Stankiewicz zajęła 8 miejsce w kategorii juniorek, a Patryk Żakowski zajął VI miejsce w kategorii mężczyzn.  Młodzi i debiutujący kadeci z Wasilkowa Szymon Malewicki i Szymon Protassewicz uplasowali się odpowiednio na XI i XIV miejscu (wśród 20-stu startujących zawodników).