Sukces naszych zawodników podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Rzutowym

W dniach 17-19 sierpnia br. na płycie lotniska w Inowrocławiu zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym.
Do rywalizacji stanęło około 60-ciu najlepszych zawodników z całego kraju.
   Okręg PZW Białystok reprezentowało sześciu zawodników, w tym czterech z Sekcji Rzutowej Koła PZW Wasilków.
Tegoroczne mistrzostwa okazały się dla nich rewelacyjne!

Pięciu zawodników stanęło na podium:

1. KAMILA STANKIEWICZ – bezkonkurencyjna, 15-letnia debiutantka (pochodząca z Hajnówki – reprezentująca sekcję wasilkowską) zdobyła dwa złote medale i tytuły Mistrza Polski, pokonując swoje rywalki w trójboju
    i pięcioboju rzutowym juniorek.
  2. PATRYK ŻAKOWSKI z Wasilkowa – zdobył I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii mężczyzn.
  3. KORNELIA HALICKA z Wasilkowa– zdobyła srebrny medal  i tytuł Wicemistrz Polski w kategorii kobiet.
  4. FILIP ŚWITECKI z Supraśla – zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrz Polski w kategorii kadet.
  5. SZYMON MALEWICKI z Wasilkowa – zdobył brązowy medal w kategorii kadet

SZYMON PROTASSEWICZ  z Supraśla – zajął 10 miejsce w kategorii kadet.

W imieniu Burmistrza Wasilkowa Mirosława Bielawskiego serdecznie gratulujemy zawodnikom