Śpiewa i odnosi sukcesy - uczennica SP nr 1 w Wasilkowie Agata Daniłowicz

Z przyjemnością informujemy, że  Agata Daniłowicz, uczennica Szkoły Podstawowej im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie zdobyła III miejsce podczas 13. edycji  Konkursu Piosenki i Poezji Patriotycznej "Polska to MY”.  Konkurs odbywał się 15 listopada br. pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża.  W tegorocznej edycji wzięło udział 120 uczestników z 27 szkół województwa  podlaskiego. Agata została nagrodzona za przepiękne wykonanie piosenki „Historie zagubione”.

To nie koniec informacji o sukcesach naszej uzdolnionej wasilkowianki. Jako najmłodsza uczestniczka w kategorii wiekowej 14-18 lat, Agata otrzymała wyróżnienie podczas finału "Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej”, który odbył się w dniach  16-18 listopada w Krakowie. Na scenie  Filharmonii zaprezentowała ona dwa utwory "Honor i gniew” oraz „Historie zagubione".

Agata otrzymała też wyróżnienie na  IX Podlaskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej, który odbył się w dniach 24-25 listopada br. przy wsparciu Prezydenta Miasta Białegostoku, Marszałka Województwa Podlaskiego oraz przy współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie