Ślubowanie Pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta

6 października obchodzimy Światowy  Dzień Uśmiechu i właśnie dziś z uśmiechem i ogromną radością pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej  im. Zygmunta Augusta w Wasilkowie uczestniczyli w ślubowaniu oraz pasowaniu na ucznia.  

W uroczystościach udział wziął Burmistrz Wasilkowa Mirosław Bielawski, który życzył dzieciom owocnej nauki, a rodzicom i nauczycielom, aby wspólnie z dziećmi radośnie przeżywali „przygodę ze szkołą”. Pani Dyrektor Anna Fidurska sprawdziła podstawową wiedzę dzieci na temat ich wychowawców oraz organizacji szkoły, a nowo upieczeni uczniowie odpowiadali śpiewająco na wszystkie zadawane pytania.

W ślubowaniu udział wzięli również Sekretarz Powiatu  Pani Joanna Kondzior oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uroczystość wzbogaciła „muzycznie” nasza wspaniała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wasilkowa pod dyrygenturą Pana Adama Wolańskiego.

W imieniu Burmistrza Wasilkowa raz jeszcze gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy aby uśmiech, który dziś gościł na Waszych twarzach nie zniknął ani na chwilę i towarzyszył Wam przez cały rok szkolny.  Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za zorganizowanie tak wspaniałej uroczystości jak również Nauczycielom, Rodzicom, Orkiestrze i wszystkim uczestnikom ślubowania.

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie