Rozstrzygnięcie Konkursu na najpiękniejszą Kartkę Świąteczną

12 grudnia (wtorek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wasilkowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dzieciom i młodzieży z przedszkoli oraz szkół podstawowych z Gminy Wasilków, którzy zwyciężyli w konkursie na najpiękniejszą Kartkę Świąteczną.

Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie.

Wpłynęło łącznie 288 prac - wszystkie piękne i każda inna.

Komisja konkursowa podczas posiedzenia miała bardzo trudne zadanie wyłonienia zwycięzców. Prace bardzo podobały się Burmistrzowi, który wręczył wyróżnionym uczestnikom nagrody książkowe, dyplomy i upominki.

Prezentujemy wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach:

W kategorii wiekowej 3-5 lat - przedszkola:

I miejsce – Daria Borkowska- Publiczne Przedszkole „Słoneczne" w Wasilkowie ul. Sienkiewicza 24
II miejsce – Julia Bielawska - Publiczne Przedszkole „Słoneczne" w Wasilkowie ul. Polna 1/4c
III miejsce – Emma Malejko - Publiczne Przedszkole „Słoneczne" w Wasilkowie ul. Sienkiewicza 24

Wyróżnienie:
Filip Wiciński - Przedszkole „Wesołe Robaczki" w Wasilkowie
Piotr Pikulski - Publiczne Przedszkole „Słoneczne" w Wasilkowie ul. Sienkiewicza 24
Stanisław Bojaryn - Publiczne Przedszkole „Słoneczne" w Wasilkowie ul. Sienkiewicza 24

W kategorii wiekowej klasa 0 – I (6-7 lat):

I miejsce – Maria Fiediukiewicz – Szkoła Filialna w Sochoniach
II miejsce – Lena Bojaryn – Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
III miejsce – Szymon Kalinowski - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4

Wyróżnienie:
Szymon Pochodowicz – Szkoła Filialna w Sochoniach
Antonina Gołębiewska - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
Maciej Owczarczuk - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4

W kategorii wiekowej klasa II – III (8-9 lat):

I miejsce – Zuzanna Łupińska – Prywatna Szkoła Podstawowa Tekakwita Wasilków
II miejsce - Filip Wiszowaty - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
III miejsce – Michalina Gawryluk - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4

Wyróżnienie:
Zuzanna Kosińska - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
Zuzanna Krakowiecka - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
Wiktoria Koc - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4

W kategorii wiekowej klasa IV – V (10-11 lat):

I miejsce – Krystian Kuźma - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
II miejsce- Patrycja Pruszyńska - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
III miejsce – Wiktoria Czerniawska - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4

Wyróżnienie:
Gabriela Sańczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie ul. Mickiewicza 1

W kategorii wiekowej klasa VI – VII (12-13 lat):

I miejsce – Patrycja Duchnowska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie ul. Mickiewicza 1
II miejsce – Amelia Sochoń - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4
III miejsce – Izabela Cylwik - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie ul. Polna 1/4

Wyróżnienie:
Wojciech Tałałaj - Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie ul. Mickiewicza 1

W imieniu Burmistrza Wasilkowa Mirosława Bielawskiego serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym
oraz dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Animacji Kultury w Wasilkowie za zorganizowanie Konkursu.

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie