Konferencja prasowa dotycząca Loterii „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie odbyła się konferencja prasowa, podczas której Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz poinformował o Loterii promocyjnej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”, tzw. Loterii PIT-owej skierowanej do mieszkańców Gminy Wasilków. 

„Loteria wystartowała 1 marca, a już mamy około 350 zgłoszeń” – oznajmił Burmistrz, a następnie poinformował media o podstawowych założeniach akcji promocyjnej. 

W Loterii mogą w uczestniczyć mieszkańcy, którzy ukończyli 18 lat oraz którzy rozliczyli się w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku, wskazując w deklaracji podatkowej PIT miejsce zamieszkania w naszej gminie. Aby zgłosić swój udział wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej www.pitwwasilkowie.pl

Celem Loterii jest zachęcenie mieszkańców do rozliczania się w Gminie Wasilków i pośrednio powiększenie dochodów podatkowych gminy. „Liczba ludności w naszej gminie rośnie z roku na rok. Wzrasta przyrost naturalny. Rozwijają się nowe osiedla bloków mieszkalnych na Lisiej Górze, w Dolinie Cisów, osiedle zabudowy jednorodzinnej i szeregowej – osiedle Leśne oraz osiedla w Nowodworcach i Jurowcach. Przyjeżdżają do nas i osiedlają się na stałe nowi mieszkańcy, którzy niejednokrotnie w deklaracji PIT podają swoje nieaktualne już miejsce zamieszkania. Zadaniem loterii jest informowanie o tym, że przy składaniu deklaracji PIT nie jest ważne miejsce zameldowania tylko zamieszkania oraz dochody z naszych podatków znacząco wpływają na rozwój lokalnych inwestycji w naszym miejscu zamieszkania, dlatego nie powinniśmy wskazywać adresu innego niż faktyczny” - mówił Burmistrz

Nagrodą główną jest Voucher na wczasy na kwotę 10 000 zł. W loterii można wygrać też wiele innych, atrakcyjnych nagród: 4 rowery elektryczne, 5 hulajnóg elektrycznych i 10 smartfonów. Losowanie nagród odbędzie się 21 maja br. w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie, a wręczenie nagród w czerwcu podczas „Dni Wasilkowa”.

Zachęcamy do udziału w Loterii i zarejestrowania się na stronie: www.pitwwasilkowie.plfacebook
Urząd Miejski w Wasilkowie