Informacje z VI sesji Rady Miejskiej w Wasilkowie

Dzisiejszą VI sesję Rady Miejskiej w Wasilkowie rozpoczęło zaprzysiężenie na Radnego Pana Adama Szmurło, który został wybrany w wyborach uzupełniających.

Na dzisiejsze posiedzenie sesji przybyli przedstawiciele Stowarzyszenia „Kreatywny Wasilków”, których Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz zaprosił, aby podziękować za organizację Orszaku Trzech Króli w Wasilkowie.

„Dnia 6 stycznia br. mieszkańcy już po raz drugi dzięki Wam mieli okazję oglądać i wziąć czynny udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Wasze osobiste zaangażowanie połączyło wielu mieszkańców gminy, w tym ważnym dniu jakim jest Święto Trzech Króli i za to serdecznie Wam dziękuję. Wiem, że przy organizacji Orszaku pracowało również wielu anonimowych wolontariuszy, więc proszę w moim imieniu przekazać im wszystkim podziękowania. Życzę Wam, abyście zawsze byli tak kreatywni i czerpali ogromną satysfakcję z tego co robicie” - mówił Burmistrz


W dalszej części posiedzenia Burmistrz poinformował o zmianie na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie. Podziękował Panu Wojciechowi Cymbalistemu za zaangażowanie i trud włożony w pracę na rzecz społeczności lokalnej Gminy Wasilków oraz poinformował o powołaniu Pana Karola Świetlickiego, który od 1 marca będzie pełnił obowiązki Dyrektora Ośrodka.

Życzę Panu twórczej energii w realizacji wszelkich projektów i zadań ważnych dla Miasta i Gminy Wasilków. Mieszkańcy potrzebują osoby prężnej, energicznej, kreatywnej, łączącej lokalne środowiska, mającej wizję dalszej działalności Ośrodka Animacji Kultury. Powołując Pana na to stanowisko wyraziłem swoje przekonanie, że jest Pan taką osobą. Liczę na dobrą, przyszłą współpracę”.

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie