Choinka Szkolna w Szkole Filialnej w Sochoniach

W Szkole Filialnej w Sochoniach jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci jest bal karnawałowy. Kiedy w szkole zaczyna się zbiórka barwnych balonów, wiadomo, że... czas na "wielki szkolny bal".

W piątek 11 stycznia br. sala gimnastyczna, przystrojona w karnawałową dekorację, na czas zabawy zamieniła się w balową salę pełną bajkowych postaci. W takiej scenerii o godzinie 9.00 gorące rytmy porywały do tańca piratów, wróżki, królewny, kowbojów,  koty, batmany, czarownice ... Zabawie towarzyszyły różne konkursy, w których każdy starał się jak tylko mógł najlepiej zaprezentować swoje umiejętności.    

W tym dniu mieliśmy również wyjątkowego gościa. Przybył do nas sam Święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Każde dziecko otrzymało prezent i Panie również okazały się być bardzo grzeczne w tym roku, w związku z tym otrzymały niespodziankę. Wszystkim uczestnikom dopisywał znakomity humor i kondycja fizyczna. Sił do zabawy nikomu nie brakowało, a dodatkowa radość biła z faktu, że od poniedziałku FERIE!!!

(Relacja: Szkoła Filialna w Sochoniach)

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie