Zgłoś swoje pomysły i uwagi odnośnie zagospodarowania Centrum Wasilkowa

Przypominamy, że trwają konsultacje społeczne w ramach Projektu: „Konsultacje społeczne miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego CENTRUM WASILKOWA”, których celem jest m.in. zebranie opinii i pomysłów mieszkańców dotyczących przyszłego zagospodarowania Centrum Wasilkowa.

Jeśli chcecie podzielić się swoimi pomysłami czy spostrzeżeniami odnośnie zagospodarowania Centrum Wasilkowa możecie wysłać je do nas za pomocą formularza konsultacyjnego znajdującego się na portalu:  www.geoportal.wrotapodlasia.pl

Wystarczy kliknąć powyższy link, następnie przejść do zakładki planowanie przestrzenne i konsultacje społeczne, na mapie wybrać miasto Wasilków i aktywować zamieszczony link do konsultacji społecznych. Znajdziecie tam Państwo szczegółowy plan konsultowanego obszaru jak również formularz konsultacyjny, poprzez który możecie wyrazić swoje opinie, podzielić się swoimi pomysłami czy spostrzeżeniami. Każdy głos będzie liczył się przy tworzeniu miejscowego planu zagospodarowania Centrum Wasilkowa. Zachęcamy Państwa do czynnego udziału w konsultacjach społecznych.

Okres realizacji konsultacji: 24 kwiecień 2017 r. – 31 październik 2017 r.

Więcej informacji o konsultacjach na stronie: www.konsultacjewasilkow.pl

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie