Bezpłatne konsultacje w Urzędzie Miejskim - Budżet Obywatelski 2019

 

Masz pomysł, chciałbyś go zrealizować w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, ale nie wiesz jak do tego podejść? Masz problem z oszacowaniem kosztu? Pomożemy Ci! Wnioskodawcy planujący zgłoszenie projektu mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji prowadzonych w Urzędzie Miejskim:

  • OSOBIŚCIE: pokoje nr 10, 25, 1,
  • TELEFONICZNIE pod nr tel. 85 718 54 00 wew. 036, 027, 022 lub
  • za pośrednictwem POCZTY ELEKTRONICZNEJ: e-mail: budzetobywatelski@wasilkow.pl

Serdecznie zapraszamy!

Kwota przeznaczona na realizację zgłoszonych w ubiegłym roku projektów to 160 tys. zł. W bieżącym roku Burmistrz Wasilkowa podniósł ją do 180 tys. zł. Kosztorys zgłoszonego projektu nie może przekraczać 75 tys. zł więc są szanse, że WYGRAJĄ AŻ 3 PROJEKTY. Głosowanie odbędzie się w dniach 18-28 września br.

Do realizacji skierowane zostaną projekty w kolejności ilości uzyskanych głosów (od największej liczby do najmniejszej), do wyczerpania całej kwoty Budżetu Obywatelskiego. W sytuacji, gdy pozostałe środki finansowe nie pozwolą na realizację kolejnego projektu z listy, za rekomendowany do realizacji uznaje się projekt zajmujący kolejną pozycję na liście, jeżeli koszty jego realizacji mieszczą się w kwocie pozostałej do rozdysponowania. Zasadę tę stosuje się do wyczerpania zaplanowanej kwoty.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

  1. Projekty zgłoszone do realizacji mogą dotyczyć zarówno wydatków inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, realizowanych na terenie miasta Wasilków.
  2. Możesz zgłosić dowolną liczbę projektów.
  3. Formularze zgłoszeniowe projektów w formie papierowej można składać w Urzędzie w godzinach jego pracy lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski, ul. Białostocka 7, 16-010 Wasilków. Każdorazowo projekt należy umieścić w zamkniętej kopercie z widocznym napisem „BUDŻET OBYWATELSKI”. Jest też możliwość przesłania projektu drogą mailową na adres: budzetobywatelski@wasilkow.pl

REGULAMIN BUDŻETU OBYWATELSKIEGO>>

Harmonogram BO 2019>>

Edytowalny formularz zgłoszeniowy projektów znajduje się w załączeniu u dołu strony.

Zalacznik

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie